YouTube

Květen 2015

Terorista seká trávník :D

7. května 2015 v 18:59 | KELLNE |  Vtipy

Jízda švárů

7. května 2015 v 15:14 | KELLNE |  Filmy
Poslední dva roky se Ben (Kevin Hart), strážný ze střední školy, snaží dokázat detektivu Jamesovi (Ice Cube), že není blázen jenom do počítačových her, ale i do detektivovy sestry. Když Bena konečně přijmou na policejní akademii, James ho posadí na místo spolujezdce služebního auta, aby ho pořádně vystrašil a ukázal mu, že na práci u policie nemá. Události divoké noci je ale zavedou k nejnebezpečnějšímu zločinci ve městě a James na vlastní kůži pozná, že Ben nemá od prudkých slov daleko k činům.

Bullet

7. května 2015 v 15:13 | KELLNE |  Filmy
Tentoraz si začali s nesprávnym chlapom! Po únosu vnuka berie drsný policajt Frank "Bullet" Marasco spravodlivosť do vlastných rúk.
Policajt Frank Marasco zatkne muža z gangu Kaneovcov, ktorého následne odsúdia na trest smrti. Aby zabránili poprave svojho parťáka, gangstri Carlito a Manual Kaneovci unesú dcéru kalifornského guvernéra Johnsona a tiež Frankovho vnuka Maria. To ale netušia, s kým sa zahrávajú. Drsný policajt Frank Marasco zvaný Bullet sa rozhnevá, vezme spravodlivosť do vlastných rúk a rozhodne sa obe deti zachrániť všetkými prostriedkami. A keď sa raz Frank pre niečo rozhodne, neradno sa mu stavať do cesty...

Sedmý syn

7. května 2015 v 15:12 | KELLNE |  Filmy
Rytíř John Gregory (Jeff Bridges) byl posledním žijícím členem řádu válečníků, kteří po staletí chránili svět před silami temna. Byl to on, kdo jim mohl zasadit smrtelnou ránu, když ulovil Královnu čarodějnic (Julianne Moore). Stačilo ji zabít. On se do ní místo toho zamiloval a místo smrti pro ni zvolil vězení, z něhož nebylo úniku. Pouze zdánlivě. Mocná čarodějka hnaná nenávistí se dokázala dostat na svobodu a teď shromažďuje armádu svých věrných, aby se pomstila za své pokoření, a to nejen Gregorymu, ale všem, kteří stojí na jeho straně. Aby Gregory nebyl na svůj boj sám, musí najít mýty opředeného Sedmého syna, muže s mimořádnými schopnostmi. Měl by jím být Tom Ward (Ben Barnes), jenže mladý farmář jako legendární válečník rozhodně nevypadá a moc toho na první pohled neumí. V jeho rodokmenu se však skrývá tajemství, které Gregorymu naznačuje, že se přece jen nemýlil. Společně se vydávají na pouť po podivuhodných krajích, během níž čelí čím dál těžším nepřátelům, které proti nim Královna čarodějnic posílá ve snaze získat čas. Čas k tomu, aby její rostoucí moc byla neporazitelná.

Hra o trůny

7. května 2015 v 15:09 | KELLNE |  Seriály
Kontinent, kde léta trvají desítky roků a zimy se mohou protáhnout na celý lidský život, začínají sužovat nepokoje. Všech Sedm království Západozemí - pletichářský jih, divoké východní krajiny i ledový sever ohraničený starobylou Zdí, která chrání království před pronikáním temnoty - je zmítáno bojem dvou mocných rodů na život a na smrt o nadvládu nad celou říší. Zemí otřásá zrada, chtíč, intriky a nadpřirozené síly. Krvavý boj o Železný trůn, post nejvyššího vládce Sedmi království, bude mít nepředvídatelné a dalekosáhlé důsledky...
Výpravný seriál HBO Hra o trůny, podle bestsellerové fantasy ságy Píseň ohně a ledu od George R. R. Martina, zachycuje soupeření o moc mezi králi a královnami, rytíři a odpadlíky, lháři a šlechtici. Na počátku požádá král Robert Baratheon, jehož žena Cersei pochází z rodu bohatých a bezohledných Lannisterů, lorda Eddarda Starka, aby přijel na jih a pomohl mu spravovat království poté, co záhadně skonal jeho pobočník. Zároveň trůn z východu ohrožuje dospívající princezna Daenerys s bratrem Viserysem, jejichž rod Targaryenů vládl Západozemí mnoho let předtím, než byl krvavě sesazen. A proslýchá se také, že se dějí podivné věci na hranicích, severně od Zdi, kam odjíždí Jon Snow, Nedův nemanželský syn, aby se stal členem bratrstva, jenž je zavázáno přísahou království chránit.

Arrow

7. května 2015 v 15:07 | KELLNE |  Seriály
Spravedlnost nikdy nemine svůj cíl! V adaptaci komiksové předlohy z dílny DC Comics před dnešním divákem znovu ožívá další kultovní kontroverzní hrdina. Miliardář Oliver Queen se po pěti letech trosečnického života na opuštěném ostrově vrací domů do Starling City se záhadným posláním a nebývalou schopností zabíjet a jako lučištník v tmavé zbojnické kápi vyhlašuje válku zločinu. Je odhodlaný napravovat křivdy, které napáchal jeho otec a bránit město proti všem, kdo by mu chtěli škodit. Jeho tažení ale komplikují temná rodinná tajemství, netušené spojení nejlepšího přítele se zlem a žena, již miluje, ale kterou už kdysi zradil. Oliverova cesta z mučivé ostrovní izolace až k přízračnému městskému hrdinovi, to je velkolepé dobrodružství a doslova trefa do černého - ve 23 epizodách na 5 discích!

The Flash

7. května 2015 v 15:04 | KELLNE |  Seriály
Barry Allen (Grant Gustin) mal len jedenásť rokov, keď jeho matku zavraždili počas bizarného a desivého incidentu. Čo bolo ešte horšie, z vraždy bol obvinený práve Barryho otec. Po tragédii, ktorá navždy zmenila jeho život, Barry vyrastal v opatere detektíva Joea Westa (Jesse L. Martin), otca jeho najlepšej priateľky Iris (Candice Patton).
Z Barryho vyrastie vynikajúci a nadaný policajný vyšetrovateľ s odhodlaním odhaliť pravdu o matkinej neprirodzenej smrti. Kvôli tomu vyhľadáva nevysvetliteľné záhady ako aj vedecké objavy, ktoré s nimi môžu súvisieť. Najnovším objektom jeho posadnutosti sa stane časticový urýchľovač, ktorého autorom je vizionársky fyzik Harrison Wells (Tom Cavanagh) a jeho tím v laboratóriách S.T.A.R. Wells verí, že urýchľovač bude znamenať nepredstaviteľný pokrok v medicíne a biznise. Počas prvej ukážky jeho diela sa však niečo pokazí: dôjde k zničujúcemu výbuchu, ktorý rozpúta umelú búrku. Niekoľko ľudí zahynie a do Barryho udrie blesk.
Nasledujúcich deväť mesiacov strávi Barry v kóme a keď sa prebudí, zistí, že jeho život sa opäť od základov zmenil. V dôsledku nehody totiž získal schopnosť behať nadľudskou rýchlosťou, čo mu umožňuje presúvať sa po meste ako neviditeľný strážny anjel. Spočiatku je ohromený novou schopnosťou, avšak čoskoro príde na to, že nie je jediný, kto vďaka výbuchu urýchľovača získal nadprirodzené schopnosti - pričom nie všetci ich používajú na dobrý účel. Niekoľko mesiacov po nehode v meste výrazne vzrástol počet únosov, nevysvetlených úmrtí a iných zvláštnych fenoménov. Barry tak nachádza nové životné poslanie: s pomocou nových schopností chce chrániť nevinných, no nevzdáva sa cieľa vyriešiť prípad matkinej vraždy a očistiť meno svojho otca. Zatiaľ však o jeho tajomstve vie iba niekoľko blízkych priateľov a známych. Svet ho čoskoro spozná tiež, lež nie pod jeho skutočným menom, ale ako hrdinu, ktorý sa z neho stane. Hrdinu známeho pod menom Flash.